Upptäck våra bästsäljare

Upptäck våra kunders mest älskade produkter

Filtrera och sortera

Pris Varumärke Ålder från För vem? Material Produktegenskaper Certifikat och kvalitetsmärkningar Karaktärer och licenser Språk Höjdpunkter
Filter

Bästsäljare: 1 - 30 av 36 artiklar

eufy Bottle Washer S1 Pro

eufy Bottle Washer S1 Pro

  • 3D HydroBlast helrengöring
  • 100 °C ångsterilisering
  • 360° luftcirkulation för snabb torkning
3 685 kr 4 607 kr

Gratis frakt fram till 08. oktober

Tillskottsnäring Baserad På Komjölk ProBalance 2

Humana Tillskottsnäring Baserad På Komjölk ProBalance 2, 750 g

  • Från den 7:e månaden
  • Med GOS, ARA & DHA
  • C-vitamin
132 kr 166 kr (176 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

eufy Breast Pump S1 Pro

eufy Breast Pump S1 Pro

  • Skonsam värmefunktion
  • Justerbar sugstyrka & hastighet
  • Ergonomisk design
2 418 kr 3 460 kr

Gratis frakt fram till 08. oktober

Modu 3-in-1 Baby Walker

Modu 3-​in-​1 Baby Walker, Deep Blue / Sky Blue

  • Från 0,5 år
  • Belastning upp till 50 kg
  • Storlek: 48 x 27 x 44 cm
1 620 kr

Gratis frakt fram till 08. oktober

Holle Babyvatten

Holle Babyvatten, 500 ml

  • Från födseln
  • Färdig att använda, utan att koka
  • Matchat mineralinnehåll & låg natriumhalt
12 kr (24 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Modu Curiosity Set

Modu Curiosity Set, Deep Blue / Sky Blue

  • 14 delar
  • Belastning upp till 50 kg
  • Från 0-6 år
1 730 kr

Gratis frakt fram till 22. oktober

Modersmjölksersättning vid Komjölksproteinallergi Allernova AR

Novalac Modersmjölksersättning vid Komjölksproteinallergi Allernova AR, 400 g

  • 0 - 36 månader
  • Med massor av vitaminer
  • Laktosfritt recept
216 kr 271 kr (540 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Stapelstein Rainbow Klassiskt Paket med 6+1

Stapelstein Stapelstein Rainbow Klassiskt Paket med 6+1, Classic Edition

  • För roliga rörelseäventyr
  • Uppmuntrar till kreativ lek
  • Säker & mycket motståndskraftig
2 480 kr

Gratis frakt fram till 08. oktober

Stapelstein Rainbow Classic 6

Stapelstein Stapelstein Rainbow Classic 6, Basic Edition

  • Tillverkad av kraftig polypropylen
  • I olika primära och sekundära färger
  • Storlek (ØxH): ca 27,5 x 12 cm
2 070 kr

Gratis frakt fram till 08. oktober

Spädbarnsnäring Baserad På Komjölk Pre Drickfärdig

Humana Spädbarnsnäring Baserad På Komjölk Pre Drickfärdig, 90 ml

  • Från födseln
  • Med DHA
  • Lätt att förbereda
19 kr (211 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Nattou Care SOFTY Skötbädd 70x50 taupe

Nattou Care SOFTY Skötbädd 70x50 taupe

  • Standardstorlek: 70 x 50 cm
  • Upphöjd kant
  • Vattenavvisande
806 kr

Leverans till 08. oktober

tonies Creative-Tonie - Magician

tonies Creative-​Tonie -​ Magician

  • En speciell gåva
  • Perfekt för kreativa hjärnor
  • Speltid: Ca. 90 minuter
149 kr

Leverans till 09. oktober

Ekologisk Modersmjölksersättning Baserad På Komjölk Combiotik® PRE

HiPP Ekologisk Modersmjölksersättning Baserad På Komjölk Combiotik® PRE, 600 g

  • Starta mjölk
  • Med mjölksyrakulturer
  • Innehåller laktos & DHA
190 kr (317 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Stapelstein single

Stapelstein Stapelstein single, light violet

  • För olika övningar
  • Utomhus och inomhus
  • Från tre års ålder
402 kr

Leverans till 09. oktober

Stapelstein Rainbow Pastel Bundle 6+1

Stapelstein Stapelstein Rainbow Pastel Bundle 6+1

  • Uppmuntrar till kreativ lek
  • Perfekt för små upptäckare
  • Mycket fjädrande & robust
2 480 kr

Gratis frakt fram till 08. oktober

ATTITUDE Diskmaskinstabletter

ATTITUDE Diskmaskinstabletter, 26 Stycken

  • Utan konstgjorda dofter och färgämnen
  • Fosfatfri
  • Bionedbrytbar
119 kr (5 kr / st.)

Leverans till 09. oktober

Globber EXPLORER TRIKE 4in1

Globber EXPLORER TRIKE 4in1, blå

  • Från 10 månader
  • Sitsen kan justeras i 2 höjdlägen
  • Avtagbara pedaler och fotstöd
1 990 kr

Gratis frakt fram till 08. oktober

smarTrike STR™7

smarTrike STR™7, svart

  • Vändbar sits för ögonkontakt
  • Justerbart viloläge ingår
  • Kompakt hopfällbar för alla resor
1 500 kr

Gratis frakt fram till 08. oktober

Modu Tiny Ride

Modu Tiny Ride, Deep Blue / Sky Blue

  • Belastning upp till 50 kg
  • Från 1 år
  • Främjar aktivt lärande
1 040 kr

Leverans till 08. oktober

Modersmjölksersättning Baserad På Komjölk HA PRE

Aptamil Modersmjölksersättning Baserad På Komjölk HA PRE, 800 g

  • Från födseln
  • Vid behov
  • Om det finns en familjehistoria med allergier
285 kr (356 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

alviana Naturkosmetik Baby Våtservetter Sensitive

alviana Naturkosmetik Baby Våtservetter Sensitive, 48 Stycken

  • För känslig babyhud
  • Med vegetabiliska tvättämnen
  • Tillverkad av komposterbara cellulosafibrer
36 kr (1 kr / st.)

Leverans till 09. oktober

Modu Baby Activity Set

Modu Baby Activity Set, Deep Blue / Sky Blue

  • Belastning upp till 50 kg
  • Från 0 år
  • Storlek: 55 x 40 x 10 cm
1 160 kr

Gratis frakt fram till 08. oktober

Toniebox 2 - Starter Set - Röd Play Set Paw Patrol Chase

tonies Toniebox 2 -​ Starter Set -​ Röd Play Set Paw Patrol Chase

  • Från 3 år
  • Ljud- och spelglädje
  • Batteritid cirka 10 timmar
2 190 kr

Gratis frakt fram till 09. oktober

Ekologisk modersmjölksersättning baserad på komjölk PRE

Töpfer Ekologisk modersmjölksersättning baserad på komjölk PRE, 600 g

  • Med Allgäu ekologisk mjölk
  • Beprövade Probifido®-bakterier
  • Innehåller endast laktos
128 kr 160 kr (213 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Toniebox 2 - Startset - Rosa Kreativ - Tonie Röd

tonies Toniebox 2 -​ Startset -​ Rosa Kreativ -​ Tonie Röd

  • För barn från 1 år & uppåt
  • Interaktivt kul
  • Kompatibel med alla Tonie-figurer
1 850 kr

Gratis frakt fram till 09. oktober

Membantu Fjädergunga Bas-Set

Membantu Fjädergunga Bas-​Set, Natur

  • Appstyrning & spårning
  • Verktygsfritt klicksystem
  • Madrass med tvättbart naturöverdrag
4 136 kr 5 180 kr

Gratis frakt fram till 22. oktober

Modu Dreamer Set

Modu Dreamer Set, Deep Blue / Sky Blue

  • Ålder: 0-6 år
  • Storlek: 70 × 40 × 20 cm
  • Max. 50 kg
3 340 kr

Gratis frakt fram till 14. oktober

Membantu Vaggställning

Membantu Vaggställning, Vit

  • Stabilt & högkvalitativt stativ
  • Easy-Click-system utan verktyg
  • Halkfria & golvskonsamma fötter
1 490 kr

Gratis frakt fram till 14. oktober

tonies Creative-Tonie - Fee

tonies Creative-​Tonie -​ Fee

  • Anpassa ditt lyssnande
  • Med ett gratis Toniecloud-konto
  • Speltid: 90 minuter
149 kr

Slutsåld

Nattou Teddy Lekkudde ecru med Båge

Nattou Teddy Lekkudde ecru med Båge

  • Mått: 90 × 90 × 48 cm
  • Mattan kan maskintvättas vid 30 °C
  • Tål inte torktumlare
1 160 kr

Gratis frakt fram till 14. oktober