Beauty Baby - Snacks och produkter för mellanmål

Smakrika, goda och perfekta för ditt barn!

Filtrera och sortera

Pris För vem? Produktegenskaper Certifikat och kvalitetsmärkningar
Filter

Snacks & mellanmål: 4 artiklar

Beauty Baby Fruktbar Äpple, Päron & Mango, Eko

Beauty Baby Fruktbar Äpple, Päron & Mango, Eko, 25 g

  • Från 12 månader
  • Med havregryn & cornflakes
  • Mjuk konsistens
11 kr (440 kr / kg)

Leverans till 19. oktober

Beauty Baby Fruktbar Äpple, Banan & Bär, Eko

Beauty Baby Fruktbar Äpple, Banan & Bär, Eko, 25 g

  • Från 12 månader
  • Mjuk konsistens
  • Passar små händer
11 kr (440 kr / kg)

Leverans till 19. oktober

Kiddys Frystorkade Jordgubbar & Äpplen, Eko

Beauty Baby Kiddys Frystorkade Jordgubbar & Äpplen, Eko, 25 g

  • Från 3 år
  • Skonsamt frystorkad
  • Utan tillsatt socker
45 kr (1 800 kr / kg)

Leverans till 19. oktober

Beauty Baby Fruktbar Äpple-Banan-Körsbär, Eko

Beauty Baby Fruktbar Äpple-​Banan-​Körsbär, Eko, 25 g

  • Från 12 månader
  • Med havregryn
  • Mjuk konsistens
11 kr (440 kr / kg)

Leverans till 19. oktober