FutuNatura - Kosttillskott

Naturliga och perfekta för din vardag

Det slovenska varumärket FutuNatura står för kvalitet och respekt för naturen. De högkvalitativa och prisvärda kosttillskotten innehåller noggrant utvalda råvaror av naturligt ursprung.

Filtrera och sortera

Pris För vem? Produktegenskaper Konsistens/administreringsform
Filter

FutuNatura: 5 artiklar

FutuNatura Magnesium Direkt 400 Mg

FutuNatura Magnesium Direkt 400 Mg, 30 Påsar

  • 400 mg magnesium per påse
  • Direkt på tungan (utan vatten)
  • Behaglig apelsinsmak
68 kr (1 051 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

FutuNatura 100% Mandelolja

FutuNatura 100% Mandelolja, 500 ml

  • Perfekt för ansikte, hår och kropp
  • Kan användas som massageolja
  • Passar även för känslig babyhud
207 kr (414 kr / l)

Leverans till 09. oktober

FutuNatura Folsyra

FutuNatura Folsyra, 30 Kapslar

  • Portioner av vitamin B2, B6 och B12
  • Gelatinkapsel
  • För daglig konsumtion
80 kr (3 333 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

FutuNatura Sheasmör

FutuNatura Sheasmör, 200 g

  • Skonsam vård
  • Speciellt för torr hud
  • Oraffinerad produkt
178 kr (890 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

FutuNatura 100% Mandelolja med pump

FutuNatura 100% Mandelolja med pump, 300 ml

  • För ansikte, hår och kropp
  • Även perfekt för massage
  • Med en praktisk dispenser
126 kr (420 kr / l)

Leverans till 20. oktober