Upptäck alla nyheter hos Babymondino!

Ta en titt och välj bara det bästa för dig och ditt barn

Filtrera och sortera

Pris Varumärke Ålder från För vem? Material Produktegenskaper Certifikat och kvalitetsmärkningar Karaktärer och licenser Språk Höjdpunkter
Filter

Nyheter: 1 - 30 av 121 artiklar

Dambindor Maxi Super

Dambindor Maxi Super, 12 Stycken

  • Till 97 % tillverkade av växtbaserade material
  • Individuella omslag av papper
  • Säker passform även utan vingar
29 kr 37 kr (2 kr / st.)

Leverans till 19. oktober

bodyotics Bäckenbottentränare 6-pack

bodyotics Bäckenbottentränare 6-​pack, 6 Stycken

  • Av medicinskt silikon
  • 6 storlekar: 50 g - 130 g
  • Hypoallergen & BPA-fri
806 kr (134 kr / st.)

Leverans till 09. oktober

Create N Colour Dinosaurier - Raptor + Stegosaurus

Create N Colour Dinosaurier -​ Raptor + Stegosaurus

  • Från 3 år
  • Av trä för pyssel och målning
  • Kan återanvändas för oändlig lekglädje
128 kr 161 kr

Leverans till 09. oktober

Hörfigur - Sing Kinderlieder - Timmy Traktor & Seine Freunde - Ferien auf dem Bauernhof (Tyska)

tonies Hörfigur -​ Sing Kinderlieder -​ Timmy Traktor & Seine Freunde -​ Ferien auf dem Bauernhof (Tyska)

  • Från 1 år
  • 20 nya bondgårdssånger
  • Speltid: cirka 60 minuter
230 kr

Leverans till 09. oktober

tonies Ryggsäck

tonies Ryggsäck, Havsgrön

  • Från 3 år
  • Storlek: 23,5 x 27 x 13 cm
  • Inklusive Mini Kreativ-Tonie
564 kr

Leverans till 09. oktober

tonies Golvhylla - Regnbåge

tonies Golvhylla -​ Regnbåge

  • Lekfull ordning
  • Plats för 40 Tonies och box
  • Med magnetlist
449 kr

Leverans till 08. oktober

tonies Golvhylla - Hus

tonies Golvhylla -​ Hus

  • Lekfull ordning
  • Plats för 40 Tonies och box
  • Med magnetlist
449 kr

Leverans till 08. oktober

Safe to Flush Fuktigt Toalettpapper

Safe to Flush Fuktigt Toalettpapper, 30 Stycken

  • Tillverkat av 100 % äkta papper
  • Kan spolas ner säkert
  • Biologiskt nedbrytbart i vatten
30 kr (1 kr / st.)

Leverans till 19. oktober

MOGLi Schleich Bundle Lila

MOGLi Schleich Bundle Lila, 250 g

  • 1x krispiga kakao- & nötkakor
  • 1x fruktig blåbärspuré i klämpåse
  • 1x original schleich® orangutangunge
86 kr (344 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

MOGLi Schleich Bundle Brun

MOGLi Schleich Bundle Brun, 250 g

  • 1x krispiga kakaokakor
  • 1x chokladig kakaopuré i klämpåse
  • 1x original schleich® elefantunge
86 kr (344 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

MOGLi Schleich Bundle Gul

MOGLi Schleich Bundle Gul, 250 g

  • 1x krispiga djungelkakor
  • 1x fruktig mangopuré i klämpåse
  • 1x original schleich® lejonunge
86 kr (344 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Binda Maxi Night Time

Binda Maxi Night Time, 10 Stycken

  • Extra hög absorptionsförmåga för natten
  • Helt plastfria & komposterbara
  • Utan parfym & klor
58 kr (6 kr / st.)

Leverans till 19. oktober

Hörfigur - My First Tonies - Bauernhof Set (Tyska)

tonies Hörfigur -​ My First Tonies -​ Bauernhof Set (Tyska)

  • Från 1 år
  • För lyssnande, lärande och deltagande
  • Speltid: cirka 36 minuter
483 kr

Leverans till 09. oktober

bodyotics Bäckenbottentränare 2-pack

bodyotics Bäckenbottentränare 2-​pack

  • 2 storlekar - 65 g & 95 g
  • Av medicinskt silikon
  • Hypoallergen & BPA-fri
449 kr

Leverans till 09. oktober

Trosskydd Ultra Thin

Trosskydd Ultra Thin, 22 Stycken

  • Läckagesäker baksida av stärkelse
  • Pålitlig vidhäftning utan att glida
  • Praktiskt individuellt förpackade
42 kr (2 kr / st.)

Leverans till 09. oktober

Dambindor Ultra Extra Super

Dambindor Ultra Extra Super, 10 Stycken

  • Dubbel kärna av miljövänlig cellulosa
  • Säker passform tack vare vingar
  • Individuella omslag av växtstärkelse
39 kr (4 kr / st.)

Leverans till 09. oktober

Dambindor Ultra Extra Regular

Dambindor Ultra Extra Regular, 12 Stycken

  • Med praktiska vingar
  • Utan parfym
  • Individuella omslag av växtstärkelse
39 kr (3 kr / st.)

Leverans till 09. oktober

Dambindor Ultra Extra Long

Dambindor Ultra Extra Long, 8 Stycken

  • Bekväm längd för rikligare dagar
  • Till 95 % tillverkade av växtbaserade råvaror
  • BPA-fritt lim för säker passform
39 kr (5 kr / st.)

Leverans till 09. oktober

Tamponger Super Plus

Tamponger Super Plus, 20 Stycken

  • Absorptionsförmåga: 12-15 g
  • Pålitligt skydd
  • Utan klor & parfym
57 kr (3 kr / st.)

Leverans till 09. oktober

Mild Hair & Body Wash Black Oat Chamomile

Yukies Mild Hair & Body Wash Black Oat Chamomile, 150 ml

  • För känslig hud & hår
  • För barn & vuxna
  • Bevarar hudens skyddsbarriär
183 kr 229 kr (1 220 kr / l)

Leverans till 21. oktober

Tamponger Super

Tamponger Super, 20 Stycken

  • Absorptionsförmåga: 9-12 g
  • Utan parfym & blekmedel
  • Utan konstgjorda tillsatser
54 kr (3 kr / st.)

Leverans till 09. oktober

Trosskydd Tanga

Trosskydd Tanga, 30 Stycken

  • Slank form för stringtrosor & tangamodeller
  • Flexibel passform tack vare den särskilda formen
  • Komposterbart material
33 kr (1 kr / st.)

Leverans till 09. oktober

Trosskydd Mini

Trosskydd Mini, 30 Stycken

  • Litet format med rak form
  • Kärna av absorberande miljövänlig cellulosa
  • BPA-fritt lim
33 kr (1 kr / st.)

Leverans till 09. oktober

Trosskydd Normal

Trosskydd Normal, 18 Stycken

  • Härligt mjuka
  • Till 94 % tillverkade av växtbaserade material
  • Helt plastfria & veganska
34 kr (2 kr / st.)

Leverans till 09. oktober

Inkontinensinlägg Slim

Inkontinensinlägg Slim, 20 Stycken

  • Biologiskt nedbrytbara
  • Absorptionsförmåga upp till 100 ml
  • Helt utan superabsorberande gel
71 kr (4 kr / st.)

Leverans till 09. oktober

Trosskydd Curved

Trosskydd Curved, 30 Stycken

  • Ergonomiskt rundad form
  • Fixeras med BPA-fritt lim
  • Material som andas
34 kr (1 kr / st.)

Leverans till 09. oktober

Tamponger Normal

Tamponger Normal, 20 Stycken

  • Absorptionsförmåga: 6-9 g
  • Utan parfym & blekmedel
  • Utan konstgjorda tillsatser
57 kr (3 kr / st.)

Leverans till 09. oktober

Intimvårdsservetter

Intimvårdsservetter, 12 Stycken

  • Passar även känslig hud
  • Utan uttorkande alkoholtillsatser
  • Förpackning av BPA-fri plast
33 kr (3 kr / st.)

Leverans till 09. oktober

Babyvåtservetter, Eko

Babyvåtservetter, Eko, 50 Stycken

  • Biologiskt nedbrytbara & komposterbara
  • Med värdefulla ekologiska växtoljor
  • Fria från alkohol & mikroplast
63 kr (1 kr / st.)

Leverans till 09. oktober

tonies Mini Golvhylla - Berg

tonies Mini Golvhylla -​ Berg

  • Lekfull ordning
  • Färgglad
  • Plats för upp till 25 Tonies
322 kr

Leverans till 08. oktober