ATTITUDE Rengöring Badrum, 2 l

Säkerställer renlighet i badrummet

130 kr

(65 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 2 l

I lager från 08. oktober

Varför tar det längre tid?

Varför tar det längre tid? Den här produkten finns för närvarande inte i lager, men kommer snart. Du kan beställa direkt - varan skickas till dig så snart den finns i lager. Stäng meddelandet

Leverans onsdag, 14. oktober

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • Mångsidigt användbar
  • Utan klor
  • Biologiskt nedbrytbar

Ofta köpt tillsammans med ATTITUDE Baby Flytande Tvättmedel Sweet Lullaby, 1,04 l

ATTITUDE Rengöring Badrum, 2 l 130 kr (65 kr / l)
ATTITUDE Baby Flytande Tvättmedel Sweet Lullaby, 1,04 l 151 kr (145 kr / l)
Totalpris: 281 kr
Beskrivning

Den veganska badrumsrengöringen är baserad på växtbaserade ingredienser. Den tar bort tvålrester, kalk och annan smuts från badkar, handfat och kakel. Trädgårdsmöbler och köksytor kan också rengöras med den.

Egenskaper:

  • utan klor
  • växtbaserad och biologiskt nedbrytbar
  • doft som kommer från naturliga ingredienser
  • hypoallergena

Applicering: Spraya på ytan, låt verka en kort stund (beroende på hur smutsig den är, 5 - 10 minuter) och skölj av.

Artikelnr.: XBO-AT-49420
Innehåll: 2 l
EAN: 626232494204
Tillverkarnr.: 49420
Varumärke: ATTITUDE
Produktegenskaper: 100 % naturkosmetik, Vegansk
Certifikat och kvalitetsmärkningar: Certified Eco Logo
Användningsområde hushållsrengöring: Badrum, Ytor
Ingredienser

< 5 % Vegetable Nonionic Surfactants, Caprylyl glukosid, Myristylglukosid, Aqua (Water), Citronsyra, Alcohol, Xantangummi, Saponiner, Terpineol, Decanal, Allylheptanoat

Juridisk information
Tillverkare: ATTITUDE, 231 rue Saint-Honoré, 75001, Paris, Frankrike, info@attitudeliving.com

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för ATTITUDE Rengöring Badrum