Upptäck alla nyheter nu

Upptäck nya produkter och de mest populära favoriterna just nu

Upptäck de senaste nyheterna och de mest populära produkterna just nu. Ett uppdaterat urval för dig som vill hålla dig uppdaterad med de senaste trenderna. Ta en titt på de senaste produkterna och låt dig inspireras.

Handla efter kategorier

Filtrera och sortera

Pris Varumärke Ålder från För vem? Material Produktegenskaper Certifikat och kvalitetsmärkningar Karaktärer och licenser Språk Höjdpunkter
Filter

Nyheter: 1 - 30 av 583 artiklar

eufy Bottle Washer S1 Pro

eufy Bottle Washer S1 Pro

  • 3D HydroBlast helrengöring
  • 100 °C ångsterilisering
  • 360° luftcirkulation för snabb torkning
3 685 kr 4 607 kr

Gratis frakt fram till 09. oktober

eufy Breast Pump S2 Pro

eufy Breast Pump S2 Pro

  • 30 % snabbare utpumpning
  • Mild värme + 300 mmHg sugkraft
  • Dubbelt tätade silikonflänsar
3 916 kr 4 607 kr

Gratis frakt fram till 09. oktober

MOGLi Jordgubbshjärtan, Eko

MOGLi Jordgubbshjärtan, Eko, 30 g

  • Vegansk & sötad med alternativ sötning
  • Luftigt puffad & i hjärtform
  • Utan tillsatta aromer
11 kr 14 kr (367 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Ekologiska Babyburkar Grönsaksrisotto Demeter

Holle Ekologiska Babyburkar Grönsaksrisotto Demeter, 220 g

  • Från den 8:e månaden
  • Stimulerar tuggreflexen
  • Utan gluten, laktos & tillsatt salt
12 kr 16 kr (55 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Tillskottsnäring Baserad På Komjölk ProBalance 2

Humana Tillskottsnäring Baserad På Komjölk ProBalance 2, 750 g

  • Från den 7:e månaden
  • Med GOS, ARA & DHA
  • C-vitamin
132 kr 166 kr (176 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

eufy Breast Pump S1 Pro

eufy Breast Pump S1 Pro

  • Skonsam värmefunktion
  • Justerbar sugstyrka & hastighet
  • Ergonomisk design
2 418 kr 3 460 kr

Gratis frakt fram till 09. oktober

HiPP Mama Still Smoothie Röda Frukter i Äpple

HiPP Mama Still Smoothie Röda Frukter i Äpple, 200 ml

  • Fruktjuicedryck
  • Med järn, jod & zink
  • Vegansk & glutenfri
17 kr 22 kr (85 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Stretch Mark Massage Oil - Massageolja för bristningar

Weleda Stretch Mark Massage Oil -​ Massageolja för bristningar, 100 ml

  • Ger intensiv fuktighet
  • Skyddar mot torrhet
  • Förebygger bristningar
164 kr 206 kr (1 640 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Pampers Våtservetter Aqua Soft Touch

Pampers Våtservetter Aqua Soft Touch, 1 x 10 (10 Stycken)

  • Återställer pH-värdet
  • Lotion med 99 % vatten
  • Utan alkohol & parfym
8 kr 10 kr (1 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

PURE&FUN PAW Patrol Ekologiskt Hjältete

PURE&FUN PAW Patrol Ekologiskt Hjältete, 45 g

  • Med apelsinolja
  • 100 % EKO
  • God varm eller kall
36 kr 45 kr (800 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

PAEDIPROTECT Solspray SPF 50+

PAEDIPROTECT Solspray SPF 50+, 150 ml

  • Absorberas snabbt
  • Vegansk & doftfri
  • Utan oktokrylen
127 kr 150 kr (847 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Tonie Hörfigur - Disney - Lilo & Stitch (Tyska)

tonies Tonie Hörfigur -​ Disney -​ Lilo & Stitch (Tyska)

  • För barn från 4 år
  • Om vänskap och familj
  • Speltid: 58 minuter
156 kr 195 kr

Leverans till 12. oktober

Pampers Blöjor Premium Protection stl. 4

Pampers Blöjor Premium Protection stl. 4, 174 Stycken

  • Särskilt mjuk
  • DERMACOMFORT innerfleece
  • Kroppsvikt: 9-14 kg
699 kr 874 kr (4 kr / st.)

Leverans till 09. oktober

Holle 1-2-3 Kringla Ekologisk

Holle 1-​2-​3 Kringla Ekologisk, 80 g

  • Från 3 år
  • Utan salt ovanpå
  • Tillverkad av spelt
20 kr (250 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Weleda Junior Dentalgel

Weleda Junior Dentalgel, 50 ml

  • Från 6 år
  • Med 1450 ppm fluor
  • Effektiv rengöring & skydd
40 kr 51 kr (800 kr / l)

Leverans till 12. oktober

FruchtBar Hallon-Bananan-Speltbar Ekologisk

FruchtBar Hallon-​Bananan-​Speltbar Ekologisk, 4 x 23 g (92 g)

  • Från 12 månader
  • Naturlig sötma från frukt
  • Återvinningsbar förpackning
26 kr 33 kr (283 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

PAEDIPROTECT Solkräm för Hela Familjen SPF 50+

PAEDIPROTECT Solkräm för Hela Familjen SPF 50+, 200 ml

  • Utan oktokrylen
  • Enkel distribution
  • Med maskrosextrakt
174 kr 218 kr (870 kr / l)

Leverans till 12. oktober

tetesept® Barn - Hostsirap

tetesept® Barn -​ Hostsirap, 168 g

  • Från 1 år
  • Utan alkohol
  • Med honung & isländsk mossa
54 kr 68 kr (321 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Schlummerbande: Schlummerwal - Einschlafmelodien aus dem Ozean

tonies Schlummerbande: Schlummerwal -​ Einschlafmelodien aus dem Ozean

196 kr 218 kr

Leverans till 12. oktober

Freche Freunde Ekologiska Fruktchips 100 % Jordgubbar

Freche Freunde Ekologiska Fruktchips 100 % Jordgubbar, 12 g

  • Från 12:e månaden
  • Ren frukt utan tillsatser
  • Förädlar müsli & Co.
25 kr 32 kr (2 083 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Tut Tut Baby Flitzer - Nalle Puhs Cabriolet

VTech Tut Tut Baby Flitzer -​ Nalle Puhs Cabriolet

  • Roliga ljud & meningar
  • Glatt musikläge
  • Med ljuseffekter
124 kr 138 kr

Leverans till 12. oktober

Fruktpuré "Veggie Bunny" - Pouchy med Morot, Sötpotatis & Ärtor Ekologisk

Holle Fruktpuré "Veggie Bunny" -​ Pouchy med Morot, Sötpotatis & Ärtor Ekologisk, 100 g

  • Från den 6:e månaden
  • Utan tillsatt salt
  • Vegansk & glutenfri
11 kr (110 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Weleda Calendula Sårskyddskräm

Weleda Calendula Sårskyddskräm, 75 ml

  • Den perfekta vården för blöjområdet
  • Vårdar skonsamt
  • Främjar hudens förnyelseprocess
74 kr 93 kr (987 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Vattenlekcenter Sing 'n Splash 295 x 190 x 137 cm

Bestway Vattenlekcenter Sing 'n Splash 295 x 190 x 137 cm

  • Med ett ringkastspel
  • 2 plaskbassänger
  • Inkl. rutschkana med sprinkler
449 kr

Leverans till 09. oktober

Schlummerbande: Schlummerpinguin - Weißes Rauschen aus dem Ozean

tonies Schlummerbande: Schlummerpinguin -​ Weißes Rauschen aus dem Ozean

174 kr 218 kr

Leverans till 12. oktober

Yoghurt-Pouches "Mango Monkey - Mango" Ekologisk

Holle Yoghurt-​Pouches "Mango Monkey -​ Mango" Ekologisk, 85 g

  • Från den 8:e månaden
  • Praktiskt mellanmål
  • Inget tillsatt socker
12 kr 15 kr (141 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Namaki My Secret Play Make-up

Namaki My Secret Play Make-​up, Fawn

  • 7x ögonskuggor
  • 1x applikator
  • 1x spegel
256 kr 321 kr

Leverans till 12. oktober

Dambindor Maxi Super

Dambindor Maxi Super, 12 Stycken

  • Till 97 % tillverkade av växtbaserade material
  • Individuella omslag av papper
  • Säker passform även utan vingar
29 kr 37 kr (2 kr / st.)

Leverans till 19. oktober

Denttabs Tandborsttabletter Jordgubbsfluorfri

Denttabs Tandborsttabletter Jordgubbsfluorfri, 125 Stycken

  • Polerar skonsamt
  • Mild smak
  • Ålder: 3 år+
55 kr 69 kr (0 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

Tonie Hörfigur - Die Sendung mit dem Elefanten - Schlaf schön! (Tyska)

tonies Tonie Hörfigur -​ Die Sendung mit dem Elefanten -​ Schlaf schön! (Tyska)

  • För barn från 3 år
  • Med berättelser och sånger
  • Speltid: 51 minuter
185 kr 195 kr

Leverans till 12. oktober