Praktiska tillbehör för småbarnsåren

Kläder, produkter för sömn, resor och blöjbyten

Produkter för barnets vardag som babykläder, tillbehör för sömn, produkter för blöjbyten, bärselar, nappar och resetillbehör. Praktiska lösningar utvecklade för att följa med under dagens alla stunder. Perfekta för hela familjens rutin.

Handla efter kategorier

Filtrera och sortera

Pris Varumärke Ålder från För vem? Material Produktegenskaper Certifikat och kvalitetsmärkningar Språk Höjdpunkter
Filter

Tillbehör: 1 - 30 av 387 artiklar

Frosch Tvättmedel Flytande Baby

Frosch Tvättmedel Flytande Baby, 1,50 l

  • För babytextilier
  • För vit & färgad tvätt
  • Tvättemperatur: 20° - 95° C
92 kr (61 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Frosch Babytvättpulver

Frosch Babytvättpulver, 1,45 kg

  • För vit & kokt tvätt
  • Utan dofter eller färgämnen
  • 30°C - 95°C
92 kr (63 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Nattou Care SOFTY Skötbädd 70x50 taupe

Nattou Care SOFTY Skötbädd 70x50 taupe

  • Standardstorlek: 70 x 50 cm
  • Upphöjd kant
  • Vattenavvisande
806 kr

Leverans till 09. oktober

Frosch Baby Pre-wash Spray

Frosch Baby Pre-​wash Spray, 300 ml

  • Hudvänlig
  • Hög biologiskt nedbrytbarhet
  • Tar pålitligt bort fläckar
43 kr (143 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Frosch Barnet diskmedel

Frosch Barnet diskmedel, 500 ml

  • pH-neutral
  • Utan parfym
  • Utan färgämnen
47 kr (94 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Huggies® DryNites Bed Mats

Huggies® DryNites Bed Mats, 7 Stycken

  • Ingen halka
  • Mjuk & tyst
  • Mått: 88x78cm
101 kr (14 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

Angelcare® Åttakantig Påfyllningskassett

Angelcare® Åttakantig Påfyllningskassett, 6-​pack

  • Håller upp till 210 blöjor - lång användningstid
  • Kan klippas till - sparar material
  • Antibakteriell film - neutraliserar lukt
552 kr

Leverans till 12. oktober

ATTITUDE Diskmaskinstabletter

ATTITUDE Diskmaskinstabletter, 26 Stycken

  • Utan konstgjorda dofter och färgämnen
  • Fosfatfri
  • Bionedbrytbar
119 kr (5 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

ecolunes Baby Tvättmedel Oparfymerad

ecolunes Baby Tvättmedel Oparfymerad, 2 l

  • För babytvätt, vittvätt & kulörtvätt
  • Vegansk formula
  • För 15 °C - 60 °C
125 kr (63 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Nattou Care SOFTY Skötbädd 70x50 grön

Nattou Care SOFTY Skötbädd 70x50 grön

  • Standardstorlek 70 × 50 cm
  • Vattenavvisande
  • Ergonomisk form
806 kr

Leverans till 09. oktober

bieco Potta Zebra med Musik

bieco Potta Zebra med Musik

  • Rolig melodi vid lyckat resultat
  • Står säkert tack vare den breda kanten
  • Integrerat stänkskydd framtill
155 kr

Leverans till 12. oktober

Frosch Baby Hygienrengöring

Frosch Baby Hygienrengöring, 500 ml

  • Perfekt för ytor
  • pH hudneutral formulering
  • Utan färgämnen & dofter
45 kr (90 kr / l)

Leverans till 12. oktober

ATTITUDE Tvättmedel för Barn Flytande & Parfymfri

ATTITUDE Tvättmedel för Barn Flytande & Parfymfri, 1,05 l

  • På växtbasis
  • Hypoallergen
  • Utan dofter
151 kr (144 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Frosch Baby Tvättmjuk

Frosch Baby Tvättmjuk, 750 ml

  • För 30 tvättar
  • Utan färgämnen
  • Milda dofter
34 kr (45 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Nattou Care DROPY Blöjhink taupe

Nattou Care DROPY Blöjhink taupe

  • Storlek: 27 × 27 × 48,5 cm
  • Praktiskt handtag för öppning
  • Enkel att rengöra med tvål
575 kr

Leverans till 09. oktober

Rengöring för Babyleksaker & Andra Ytor Parfymfri

ATTITUDE Rengöring för Babyleksaker & Andra Ytor Parfymfri, 800 ml

  • Utan doftämnen
  • Utan skadliga kemikalier
  • Hypoallergen
90 kr (113 kr / l)

Leverans till 12. oktober

ATTITUDE Lavendel & Eukalyptus

ATTITUDE Lavendel & Eukalyptus, 227 g

  • I 3-6 veckor
  • På växtbasis
  • För rum, bilar & kylskåp
82 kr (361 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Nattou Care SOFTY Skötbädd 70x50 beige

Nattou Care SOFTY Skötbädd 70x50 beige

  • Standardstorlek 70 × 50 cm
  • Upphöjd kant
  • Vattenavvisande
806 kr

Leverans till 09. oktober

JUWEL Baby- & Barnfilt - Diagonala Ränder

David Fussenegger JUWEL Baby-​ & Barnfilt -​ Diagonala Ränder, gul

  • Mycket mjukt tyg
  • Innehåller 95% bomull
  • Storlek: 70 x 90 cm
171 kr 229 kr

Leverans till 12. oktober

Membantu Fjädervaggemotor LeeLo02

Membantu Fjädervaggemotor LeeLo02, Beige

  • 10 hastighetsnivåer
  • Extremt tyst & hållbar motor
  • Smart app med sömnspårning
2 300 kr

Gratis frakt fram till 09. oktober

Eulenschnitt Minnesskrin Äventyr

Eulenschnitt Minnesskrin Äventyr

  • Enkel design
  • Mångsidig användning
  • Hållbar & slitstark
172 kr

Leverans till 12. oktober

Nattou Flo, Ernest & Oli Mobil med Trädetaljer

Nattou Flo, Ernest & Oli Mobil med Trädetaljer

  • Mått: ca 50 × 40 × 74 cm
  • Maskintvätt vid 30 °C
  • Med 5 söta figurer
829 kr

Leverans till 09. oktober

Nattou Care DROPY Blöjhink beige

Nattou Care DROPY Blöjhink beige

  • Storlek: 27 × 27 × 48,5 cm
  • Lukttätt förslutningssystem
  • Praktisk öppningsmekanism
575 kr

Leverans till 09. oktober

Nattou Teddy Babygiraff Speldosa

Nattou Teddy Babygiraff Speldosa

  • Mått: 32 × 22 × 9 cm
  • Omsorgsfulla detaljer
  • Extra gosigt teddytyg
305 kr

Leverans till 12. oktober

ecolunes Baby Sköljmedel

ecolunes Baby Sköljmedel, 1 l

  • För babytvätt
  • Fri från parabener
  • För 15 °C - 60 °C
65 kr (65 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Membantu Babybärväska, Natur

Membantu Babybärväska, Natur

  • För vikt upp till 9 kg
  • Bälte för säker transport
  • Kan användas som lek- & skötunderlag
1 560 kr

Gratis frakt fram till 09. oktober

tonies Ryggsäck

tonies Ryggsäck, Havsgrön

  • Från 3 år
  • Storlek: 23,5 x 27 x 13 cm
  • Inklusive Mini Kreativ-Tonie
564 kr

Leverans till 12. oktober

Cheeky Panda Toalettpapper Bulkpack

Cheeky Panda Toalettpapper Bulkpack, 24 rullar x 200 blad

  • Även för känslig hud
  • 3-lagers & oparfymerad
  • Återvinningsbar förpackning
425 kr

Leverans till 09. oktober

Nattou Fanfan Speldosa Hind

Nattou Fanfan Speldosa Hind

  • Mått: 18 × 17 × 28 cm
  • Med lugnande musik
  • Praktiska snören
362 kr

Leverans till 12. oktober

ATTITUDE Sköljmedel Vildblommor

ATTITUDE Sköljmedel Vildblommor, 1 l

  • Verksam
  • Hypoallergen
  • Biologiskt nedbrytbar
95 kr (95 kr / l)

Leverans till 09. oktober