Pumpkin Organics - Klämisar

Pumpkin Organics - Klämpåsar

Filtrera och sortera

Pris Varumärke För vem? Produktegenskaper Certifikat och kvalitetsmärkningar
Filter

Klämisar: 4 artiklar

Klämmis 'Pumpa, Päron, Äpple, Plommon, Havre' Ekologisk

Pumpkin Organics Klämmis 'Pumpa, Päron, Äpple, Plommon, Havre' Ekologisk, 100 g

  • Från den 8:e månaden
  • 35 % grönsaker
  • Utan tillsatt socker
14 kr (140 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Klämmis 'Morot, Päron, Sötpotatis, Broccoli' Ekologisk

Pumpkin Organics Klämmis 'Morot, Päron, Sötpotatis, Broccoli' Ekologisk, 100 g

  • Från den 6:e månaden
  • 70 % grönsaker
  • Utan tillsatt socker
19 kr (190 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Klämmis 'Päron, Jordgubbar, Sötpotatis, Rödbetor, Banan, Havre' Ekologisk

Pumpkin Organics Klämmis 'Päron, Jordgubbar, Sötpotatis, Rödbetor, Banan, Havre' Ekologisk, 100 g

  • Från och med den 6:e månaden
  • 30 % grönsaker
  • Utan tillsatt socker
14 kr (140 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Klämmis 'Pumpa, Sötpotatis, Päron, Banan, Blåbär' Ekologisk

Pumpkin Organics Klämmis 'Pumpa, Sötpotatis, Päron, Banan, Blåbär' Ekologisk, 100 g

  • Från den 6:e månaden
  • 70 % grönsaker
  • Utan tillsatt socker
19 kr (190 kr / kg)

Leverans till 09. oktober