tetesept® - Produkter för dusch och mer

Färgglada badprodukter och vårdande duschgeler

tetesept® erbjuder ett noggrant utvalt sortiment för barn med bad- och duschprodukter och mycket mer. Med färgglad design, fruktiga dofter och omsorgsfullt utvecklade formuleringar blir den dagliga rutinen extra rolig.

Filtrera och sortera

Pris Ålder från För vem? Produktegenskaper Hudtyp Hårtyp Konsistens/administreringsform Höjdpunkter
Filter

tetesept®: 26 artiklar

tetesept® Barn - Hostsirap

tetesept® Barn -​ Hostsirap, 168 g

  • Från 1 år
  • Utan alkohol
  • Med honung & isländsk mossa
54 kr 68 kr (321 kr / kg)

Leverans till 08. oktober

tetesept® Barn Badkul Skumbad Min Enhörning

tetesept® Barn Badkul Skumbad Min Enhörning, 40 ml

  • Med vårdande mandelprotein
  • Med rosa livsmedelsfärg
  • Fruktig jordgubbsdoft
10 kr (250 kr / l)

Leverans till 08. oktober

tetesept® Babymage - Avslappnande Droppar

tetesept® Babymage -​ Avslappnande Droppar, 20 ml

  • Från första levnadsdagen
  • Naturlig oljebas
  • Vegansk & utan tillsatt socker
82 kr (4 100 kr / l)

Leverans till 08. oktober

tetesept® Havsbaserat Näsduschsalt

tetesept® Havsbaserat Näsduschsalt, 40 Påsar

  • För regelbunden användning
  • Fri från konserveringsmedel
  • Även för barn från 3 år
74 kr (826 kr / kg)

Leverans till 08. oktober

tetesept® Kids Skumbad Älvornas Magi

tetesept® Kids Skumbad Älvornas Magi, 40 ml

  • Med hudvårdande formula
  • Med rosa livsmedelsfärg
  • Fruktig körsbärsdoft
10 kr (250 kr / l)

Leverans till 08. oktober

Barn Havssalt Vårdande Bad Förkylningstid

tetesept® Barn Havssalt Vårdande Bad Förkylningstid, 750 g

  • Perfekt för barn från 3 år
  • Naturliga eteriska oljor
  • Med eukalyptus- & pepparmyntsolja
112 kr (149 kr / kg)

Leverans till 08. oktober

tetesept® Kids Skumbad Fotbollsfeber

tetesept® Kids Skumbad Fotbollsfeber, 40 ml

  • För barn från 2 år
  • Färgar vattnet blått
  • Fräsch doft
10 kr (250 kr / l)

Leverans till 08. oktober

tetesept® Kids Badöverraskning Dino-äventyr

tetesept® Kids Badöverraskning Dino-​äventyr

  • För barn från 3 år
  • Fruktig limedoft
  • Badkula med dino-överraskning
45 kr

Leverans till 08. oktober

tetesept® Baby Förkylningstid Bad

tetesept® Baby Förkylningstid Bad, 100 ml

  • Från 3 månaders ålder
  • Mild formula
  • Med ekologisk timjan & myrten
68 kr (680 kr / l)

Leverans till 08. oktober

tetesept® Kids badkulor sprudelbad Regnbågsland

tetesept® Kids badkulor sprudelbad Regnbågsland, 40 g

  • För barn från 3 år
  • Fruktig doft
  • Färgar vattnet rosa
17 kr (425 kr / kg)

Leverans till 08. oktober

tetesept® Baby Näsväl Balsam med Ängelört

tetesept® Baby Näsväl Balsam med Ängelört, 10 ml

  • För bebisar från 3 månader
  • Mild doft
  • Fri från mikroplast
68 kr (6 800 kr / l)

Leverans till 08. oktober

tetesept® Kids Skumbad God Natt

tetesept® Kids Skumbad God Natt, 40 ml

  • Med vårdande aloe vera
  • Med lila livsmedelsfärg
  • Fin lavendeldoft
10 kr (250 kr / l)

Leverans till 08. oktober

tetesept® Barn 2-in-1 Dusch & Schampo Dinoäventyr

tetesept® Barn 2-​in-​1 Dusch & Schampo Dinoäventyr, 200 ml

  • Milda rengöringsämnen
  • Med panthenol & mandelprotein
  • Fruktig äppeldoft
60 kr (300 kr / l)

Leverans till 08. oktober

tetesept® Barnbadskul Enhörningsset

tetesept® Barnbadskul Enhörningsset, 300 g

  • 1 x bubbelbad
  • 1 x bubbelbadkar
  • 1 x 2in1 duschgel & schampo
104 kr (347 kr / kg)

Leverans till 08. oktober

tetesept® Kids Badeöverraskning Fotbollsfeber

tetesept® Kids Badeöverraskning Fotbollsfeber

  • För barn från 3 år
  • Färgar vattnet blått
  • Med 1 av 5 studsbollar
45 kr

Leverans till 08. oktober

tetesept® Barn Badkul Skumbad T-Rex-World

tetesept® Barn Badkul Skumbad T-​Rex-​World, 40 ml

  • Med aloe vera
  • Med grön livsmedelsfärg
  • Fruktig äppeldoft
10 kr (250 kr / l)

Leverans till 08. oktober

tetesept® Kids Brusbomb Uppdrag Voff

tetesept® Kids Brusbomb Uppdrag Voff, 40 g

  • För barn från 3 år
  • Färgar vattnet orange
  • Vårdar med kakaosmör
17 kr (425 kr / kg)

Leverans till 08. oktober

tetesept® Barn Badkul Knisterskumbad Monsterparty

tetesept® Barn Badkul Knisterskumbad Monsterparty, 45 g

  • För barn från 3 år
  • Med orange livsmedelsfärg
  • Mild formula
25 kr (556 kr / kg)

Leverans till 08. oktober

tetesept® Nässpray Kids

tetesept® Nässpray Kids, 20 ml

  • För barn från 3 års ålder & uppåt
  • Hypertonisk mineralsaltblandning
  • Utan tillvänjningseffekt
57 kr (2 850 kr / l)

Leverans till 08. oktober

tetesept® Baby Magmassagebalsam

tetesept® Baby Magmassagebalsam, 30 ml

  • För bebisar från 1 månad
  • Med ekologisk fänkål- & kumminolja
  • Återfuktande
57 kr (1 900 kr / l)

Leverans till 08. oktober

tetesept® Kids Rolig Tvättslem

tetesept® Kids Rolig Tvättslem, 100 g

  • För barn från 3 år
  • Kan användas flera gånger
  • För dusch & bad
57 kr (570 kr / kg)

Leverans till 08. oktober

tetesept® Barnbad Förkylningstid

tetesept® Barnbad Förkylningstid, 125 ml

  • Perfekt för barn från 3 år
  • Naturliga eteriska oljor
  • Med grannåls- & pepparmyntsolja
99 kr (792 kr / l)

Leverans till 08. oktober

tetesept® Havsbaserad Näsdusch

tetesept® Havsbaserad Näsdusch

  • 2 utbytbara munstycken
  • Inkl. 4 påsar nässköljningssalt
  • Även för barn från 3 år
172 kr

Leverans till 08. oktober

tetesept® Kids Förkylningstid Balsam Natt

tetesept® Kids Förkylningstid Balsam Natt, 30 ml

  • För barn från 3 år
  • Med eukalyptusolja
  • Vegansk & utan paraffiner
57 kr (1 900 kr / l)

Leverans till 19. oktober

tetesept® Kids Badeöverraskning Savannäventyr

tetesept® Kids Badeöverraskning Savannäventyr

  • För barn från 3 år
  • Färgar vattnet blått
  • Med 1 av 6 samlarfigurer
45 kr

Leverans till 08. oktober

tetesept® Badkulor Glittrande Sprudeltablett

tetesept® Badkulor Glittrande Sprudeltablett

  • För barn från 6 år
  • Fruktiga dofter
  • Glittrande sprudelbad
10 kr

Leverans till 08. oktober