Mamuko - Fruktpuré

Mamuko - Fruktpuré

Filtrera och sortera

Pris Varumärke För vem? Produktegenskaper Certifikat och kvalitetsmärkningar
Filter

Fruktpuré: 6 artiklar

Mamuko Äppelpuré Ekologisk

Mamuko Äppelpuré Ekologisk, 100 g

  • Från 4 månader
  • 100% ekologiska äpplen
  • Inget tillsatt socker
18 kr (180 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Mamuko Banan- & Plommonpuré Ekologisk

Mamuko Banan-​ & Plommonpuré Ekologisk, 100 g

  • Från 4 månader
  • 75% ekologisk banan, 25% ekologisk plommon
  • Inget tillsatt socker
18 kr (180 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Mamuko Havre- & Fruktpuré Ekologisk

Mamuko Havre-​ & Fruktpuré Ekologisk, 100 g

  • Från 4 månader
  • Päron, banan, mango & havremjöl
  • Inget tillsatt socker
18 kr (180 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Päron-, Svartvinbärs- & Plommonpuré Ekologisk

Mamuko Päron-​, Svartvinbärs-​ & Plommonpuré Ekologisk, 100 g

  • Från 4 månader
  • Päron, plommon & svarta vinbär
  • Inget tillsatt socker
18 kr (180 kr / kg)

Leverans till 21. oktober

Mamuko Ris- & Fruktpuré Ekologisk

Mamuko Ris-​ & Fruktpuré Ekologisk, 100 g

  • Från 4 månader
  • Äpple, banan, mango & ris
  • Inget tillsatt socker
18 kr (180 kr / kg)

För närvarande inte tillgänglig

Mamuko Pumpa- & Svartvinbärspuré Ekologisk

Mamuko Pumpa-​ & Svartvinbärspuré Ekologisk, 100 g

  • Från 4 månader
  • Pumpa, äpple & svarta vinbär
  • Inget tillsatt socker
18 kr (180 kr / kg)

Leverans till 21. oktober