Alnatura - Snacks för barn

Alnatura - Snacks för barn

Filtrera och sortera

Pris Varumärke För vem? Produktegenskaper Certifikat och kvalitetsmärkningar
Filter

Snacks: 3 artiklar

Ekologisk Kids Havre&Frukt Äpple-Jordgubbe Bar

Alnatura Ekologisk Kids Havre&Frukt Äpple-​Jordgubbe Bar, 138 g

  • Från den första födelsedagen
  • Havregrynsgröt-fruktblandning
  • Utan tillsatt socker och lätt att tugga
45 kr (326 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Ekologisk fruktbar för Barn Fruit Allsorts

Alnatura Ekologisk fruktbar för Barn Fruit Allsorts, 23 g

  • Från det första levnadsåret
  • Ekologiska fullkornsflingor och frukt
  • Inget tillsatt socker och inga klibbiga fingrar
9 kr (391 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Alnatura Ekologisk fruktbar för Barn

Alnatura Ekologisk fruktbar för Barn, 23 g

  • Från det första levnadsåret
  • Ekologiska fullkornsflingor och frukt
  • Mjuk konsistens mellan våfflorna
9 kr (391 kr / kg)

Leverans till 09. oktober