Bebivita - Mjölk- och spannmålsgröt

Bebivita - Mjölk- och spannmålsgröt

Filtrera och sortera

Pris Varumärke För vem? Produktegenskaper Certifikat och kvalitetsmärkningar
Filter

Mjölk- & spannmålsgröt: 5 artiklar

Kvällsgröt utan Tillsatt Socker Kex-Banan

Bebivita Kvällsgröt utan Tillsatt Socker Kex-​Banan, 500 g

  • Från den 5:e månaden
  • Med mineraler & vitaminer
  • Med kex från Tyskland
71 kr (142 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Bebivita Mjölkpudding utan Tillsatt Socker Kex

Bebivita Mjölkpudding utan Tillsatt Socker Kex, 500 g

  • Från 6:e månaden
  • Med kex från Tyskland
  • Med värdefulla vitaminer
71 kr (142 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Bebivita Mjölkpudding utan Tillsatt Socker Kakao

Bebivita Mjölkpudding utan Tillsatt Socker Kakao, 500 g

  • Från 8:e månaden
  • Med mineraler & vitaminer
  • Mild smak
71 kr (142 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Kompletterande Kvällsmat Risgrynsgröt med Äpple

Bebivita Kompletterande Kvällsmat Risgrynsgröt med Äpple, 500 g

  • Från den 5:e månaden
  • Utan gluten och socker
  • Innehåller värdefulla vitaminer och mineraler
71 kr (142 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Bebivita Barnmat mjölkgröt Semolina

Bebivita Barnmat mjölkgröt Semolina, 500 g

  • Från den 6:e månaden
  • Utan tillsatt socker
  • För ca 10 måltider
71 kr (142 kr / kg)

Leverans till 09. oktober