Bebivita - Modersmjölksersättning och tillskottsnäring

Bebivita - Modersmjölksersättning och tillskottsnäring

Filtrera och sortera

Pris Varumärke För vem?
Filter

Modersmjölksersättning & tillskottsnäring: 4 artiklar

Modersmjölksersättning Baserad på Komjölk Pre

Bebivita Modersmjölksersättning Baserad på Komjölk Pre, 500 g

  • Från födseln
  • Med laktos & DHA
  • Även för tillskottsnäring
101 kr (202 kr / kg)

Leverans till 08. oktober

Bebivita Tillskottsnäring På Komjölksbas 3

Bebivita Tillskottsnäring På Komjölksbas 3, 500 g

  • Från 10 Månader
  • Ingen bröstmjölksersättning
  • Kompletterar fast föda
100 kr (200 kr / kg)

Leverans till 08. oktober

Bebivita Tillskottsnäring På Komjölksbas 2

Bebivita Tillskottsnäring På Komjölksbas 2, 500 g

  • Efter den 6:e månaden
  • Ersätter inte bröstmjölk
  • Tillfredsställer på ett åldersanpassat sätt
97 kr (194 kr / kg)

Leverans till 19. oktober

Hydrolyserad Modersmjölksersättning Baserad på Komjölk Pre HA

Bebivita Hydrolyserad Modersmjölksersättning Baserad på Komjölk Pre HA, 500 g

  • Från födseln
  • Starkt delat protein
  • Laktos som kolhydrat
138 kr (276 kr / kg)

Leverans till 08. oktober