Little Siberica BIO - Certifierad naturkosmetika

Badprodukter, krämer, 2-i-1-produkter och mycket mer för barns känsliga hud

Little Siberica BIO kombinerar skonsamma ekologiska hydrolater och extrakt från sibiriska vilda örter i certifierade formuleringar som passar perfekt för barns känsliga hud.

Filtrera och sortera

Pris Produktegenskaper Hudtyp Hårtyp Certifikat och kvalitetsmärkningar
Filter

Little Siberica BIO: 10 artiklar

Little Siberica BIO Baby Bath Gel

Little Siberica BIO Baby Bath Gel, 250 ml

  • För känslig babyhud
  • Särskilt mild
  • Rent vegetabiliska tensider
87 kr (348 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Little Siberica BIO Baby Moisturizing Milk

Little Siberica BIO Baby Moisturizing Milk, 50 ml

  • För känslig babyhud
  • Har en lugnande effekt
  • Optimal återfuktning
40 kr (800 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Little Siberica BIO Baby 2in1 Hair & Body

Little Siberica BIO Baby 2in1 Hair & Body, 50 ml

  • Skonsam mot hud och hår
  • Återfuktar
  • Bränner inte ögonen
40 kr (800 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Little Siberica BIO Baby Flower Bath

Little Siberica BIO Baby Flower Bath, 250 ml

  • För känslig babyhud
  • Mjukt skum
  • Himmelsk doft
87 kr (348 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Little Siberica BIO Baby Cream-Powder

Little Siberica BIO Baby Cream-​Powder, 75 ml

  • För omtålig babyhud
  • Vårdande egenskaper
  • Även vid irritationer
67 kr (893 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Little Siberica BIO Baby Bath Foam

Little Siberica BIO Baby Bath Foam, 160 ml

  • För känslig babyhud
  • Mild rengöring
  • Lugnande & vårdande
87 kr (544 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Little Siberica BIO Baby Soap

Little Siberica BIO Baby Soap, 250 ml

  • För känsliga babyhänder
  • Tar bort smuts
  • Bekämpar bakterier
87 kr (348 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Little Siberica BIO Baby Herbal Bath

Little Siberica BIO Baby Herbal Bath, 250 ml

  • Perfekt för kvällsritualen
  • Återfuktar
  • Säkerställer smidighet
87 kr (348 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Little Siberica BIO Baby Delicate Intimate Gel

Little Siberica BIO Baby Delicate Intimate Gel, 250 ml

  • För känslig babyhud
  • pH-neutral
  • Skyddar mikrofloran
74 kr (296 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Little Siberica BIO Baby Daily Care Cream

Little Siberica BIO Baby Daily Care Cream, 75 ml

  • För barnets känsliga hud
  • Lugnar
  • Mycket närande
67 kr (893 kr / l)

Leverans till 09. oktober