Freche Freunde - Högkvalitativa klämpåsar

Freche Freunde - Högkvalitativa klämpåsar

Filtrera och sortera

Pris Varumärke För vem? Produktegenskaper Certifikat och kvalitetsmärkningar
Filter

Klämgröt: 9 artiklar

Quetschie Yoghurt, Banan, Jordgubbe, Äpple & Hallon

Freche Freunde Quetschie Yoghurt, Banan, Jordgubbe, Äpple & Hallon, 100 g

  • Från 6 månader
  • Utan tillsatser
  • Perfekt som mellanmål
13 kr (130 kr / kg)

Leverans till 08. oktober

Ekologisk Klämmis Äpple, Jordgubbar, Blåbär & Hallon

Freche Freunde Ekologisk Klämmis Äpple, Jordgubbar, Blåbär & Hallon, 100 g

  • Från den 6:e månaden
  • Naturligt mellanmål för barn
  • Med läcker bärkraft
16 kr (160 kr / kg)

Leverans till 08. oktober

Quetschie Äpple, Jordgubbe, Hallon med Mannagryn

Freche Freunde Quetschie Äpple, Jordgubbe, Hallon med Mannagryn, 100 g

  • Från 6 månader
  • Krämig, fin konsistens
  • Utan tillsatt socker
13 kr (130 kr / kg)

Leverans till 08. oktober

Freche Freunde Quetschie Äpple, Persika & Jordgubbe

Freche Freunde Quetschie Äpple, Persika & Jordgubbe, 100 g

  • Från 6 månader
  • Praktisk förpackning
  • Sötma enbart från frukt
13 kr (130 kr / kg)

Leverans till 08. oktober

Ekologisk Klämmis Äpple, Banan, Ananas & Kokosnöt

Freche Freunde Ekologisk Klämmis Äpple, Banan, Ananas & Kokosnöt, 100 g

  • Från den 6:e månaden
  • Söt fruktkombination
  • Njut bekymmersfritt
16 kr (160 kr / kg)

Leverans till 08. oktober

Quetschie Banan, Jordgubbe med Havre & Quinoa

Freche Freunde Quetschie Banan, Jordgubbe med Havre & Quinoa, 100 g

  • Från 6 månader
  • Perfekt på språng
  • Sötma endast från frukt
14 kr (140 kr / kg)

Leverans till 08. oktober

Ekologisk Klämmis Äpple, Päron & Passionsfrukt

Freche Freunde Ekologisk Klämmis Äpple, Päron & Passionsfrukt, 100 g

  • Från den 6:e månaden
  • Läcker fruktpuré
  • Perfekt för när du är på språng
16 kr (160 kr / kg)

Leverans till 08. oktober

Ekologisk Klämmis Banan, Äpple, Jordgubbar & Hallon

Freche Freunde Ekologisk Klämmis Banan, Äpple, Jordgubbar & Hallon, 100 g

  • Från den 6:e månaden
  • Med en extra portion frukt
  • Finpurerad
16 kr (160 kr / kg)

Leverans till 08. oktober

Freche Freunde Ekologisk Klämmis Äpple, Mango & Persika

Freche Freunde Ekologisk Klämmis Äpple, Mango & Persika, 100 g

  • Från den 6:e månaden
  • Naturligt söt
  • Utan extra smakämnen
16 kr (160 kr / kg)

Leverans till 08. oktober